Darčekový servis na mieru

Darčeky pre vašich partnerov a zákazníkov poukazujú na prestíž vašej firmy. Môžu ich dostať aj vaši zamestnanci, ako benefit. Nielen, že ich darček od zamestnávateľa poteší, ale aj prehĺbi jeho vzťah voči vám avašej spoločnosti.

 

Je niekoľko dôvodov, kedy darčeky podarovať:

  • výročie (vzniku firmy, prvého nákupu)
  • oslava úspešného projektu (získanie veľkej zákazky, kolaudácia nehnuteľnosti, dosiahnutie pozoruhodných výsledkov)
  • sviatok (Vianoce, MDŽ, MDD, narodeniny, meniny)
  • poďakovanie (za spoluprácu, za nákup, za návštevu pri vašom stánku na výstave)

 

Naše tipy:

Predstavte si, že ste e-shop s predajom kozmetiky a chcete svojich zákazníkov obdarovať za nákup. Vyberiete si uteráčik na tvár a dáte naň vyšiť názov e-shopu. Vedzte, že zákazníka nielen potešíte, ale stále sa mu budete pripomínať. Určite sa k vám vráti. Naviac, tento uteráčik budete mať zavesený v kúpeľni a  všimnú si ho aj hostia - začnú sa zaujímať o vašu webstránku.

 

Ako firma dosahujete skvelé výsledky a nebyť vašich partnerov, tak sa vám to len tak nepodarí. Poďakujte im setom darčekov, ktoré budú mať decentnú potlač. Vaši partneri, alebo dodávatelia si všimnú, ako si ceníte ich spoluprácu. Dobré vzťahy v obchode robia veľký biznis.

 

          

Ak ste si práve povedali, že áno toto chcem, tak čítate tie správne riadky.

Zabudnite na všetky starosti okolo výberu správneho predmetu a jeho balenia. Darček aj balenie si samozrejme môžete vybrať aj sami, ale môžete túto starosť nechať na našich šikovných obchodníkov, ktorý vám ponúknu niekoľko možností a jediné čo vám ostane je ukázať prstom na tú najlepšiu voľbu.

Čo všetko môže darček obsahovať?

  • Hlavný predmet (darček/y), ktorým môže byť fľaša vína, bonboniéra, USB kľúč, prívesok, šperk, čokoľvek čím chcete potešiť. Predmet môžete nechať potlačiť, alebo dať naň nalepiť etiketu. Darčekom môže byť aj sada niekoľkých predmetov, ktoré vám zaobstaráme podľa vašich predstáv, alebo si môžete vybrať na našej stránke.
  • balenie, ako je krabička, taštička, celofán... Urobíme vám grafický návrh krabice, alebo tašky na mieru, ktorú chcete potlačiť. Vaše balenie môže mať aj netradičný tvar, ako napríklad krabica na víno v tvare kamiónu.
  • výplňový materiál je tiež dôležitý a máme niekoľko štýlových, luxusných, ale aj ekologických možností.
  • ozdoba v podobe stuhy, mašličky, trblietok...
  • odkaz, ktorý je zároveň podpisom vašej firmy je veľmi dôležitým prvkom k darčeku. Môže byť nalepený, potlačený, zavesený v obálke, alebo len vložený vo vnútri krabice.

 

    

 

    

Predstavte si, že toto všetko už máte pripravené a jediné, čo ostáva je darčeky rozdať na správne miesta.

Nevešajte hlavu, negúľajte očami a och si nechajte na neskôr.

Všetky darčeky môžeme zaslať vo vašom mene priamo na vašich klientov, pobočky a predajne. Ide o diskrétne zasielanie a preto sa nemusíte obávať toho, že by sa niekto dozvedel o tom, že darčeky posielame my.

Nezabudnite na to, že ak chcete darčeky, treba na vyhotovenie, rozhodovanie a výrobu aj dostatočný čas. Odporúčame sa ozvať našim obchodníkom, s ktorými si môžete naplánovať všetky udalosti behom roka a na základe nich vás vždy včas osloví a vyrieši bez toho aby ste to museli držať v hlave.