Prečo my

Máte našu plnú pozornosť

Milujeme našu prácu

Máte našu plnú pozornosť od prvého kontaktu až pokiaľ trvá naša spolupráca. Pre našich obchodníkov je táto práca poslaním a majú ju radi. Hodnoty ako uprimnosť, profesionalita a pomoc sú dôležite na udržanie vzťahu medzii nami a klientom.

sketch team

Obchodníci s vašou krvnou skupinou

Každý jeden obchodník je jedinečný. Má svoje obľúbené produkty, služby a spôsob prezentácie. Nikomu neprikazujeme ako má predávať a skôr sa usilujeme aby bol odborník v tom čo ho baví. Ak niečomu nerozumie vie mu poradiť obchodník,  ktorí je v danej oblasti odborníkom. Rozumieme aj tomu, že každému je sympaticky niekto iný, preto máte u nás na výber z obchodníkov už pri prvej objednávke. V prípade ak nie ste spokojný môžete obchodníka vymeniť poprípade konzultovať váš názor priamo s nim. Dôležite je pre nás aby ste si rozumeli a našli ste si toho vašeho obchodníka ako sa hovorí ,, v tej vašej krvnej skupine. 

 • predajca reklamných predmetov

  Róbert Ščepán
  Vďaka viac ako 20 rokov skúseností s reklamnými predmetmi v pozícii grafik, tlačiar a obchodník vyrieši aj tie najnáročnejšie zadania.
  mobil: 0917 755 011
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: scepan@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Lenka Valkovičová
  Veselá, ukecaná a vždy ústretová vašim požiadavkám
  mobil: 0905 330 557
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: valkovicova@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Paulína Mihálová
  Už 16 rokov vždy s úsmevom rieši vaše bežné aj neštandardné požiadavky.
  mobil: +421 918 66 77 21
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: mihalova@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Martin Štofaník
  Roky skúseností z maloobchodu, sieťotlače a polepov, v kombinácii s nemožnosťou ho vystresovať ho predurčujú pre spoluprácu s náročnými klientmi.
  mobil: 0905 711 335
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: stofanik@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Zuzana Lisická (Melková)
  skúsená, pozitívna a vždy usmiate žieňa, ktorú nič nezaskočí ani nevyvedie z rovnováhy
  mobil: 0917 755 022
  tel.: 02 4848 4040
  e-mail: lisicka@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Milka Mencová
  Milá, ústretová už 17 rokov pomáha klientom s výberom.
  mobil: 0917 266 303
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: mencova@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  Patrícia Pethoová
  Mladá, energická s dlhoročnými skúsenosťami, vždy ochotná vám poradiť
  mobil: 0918 755 008
  tel.: 02/ 4848 4040
  e-mail: pethoova@sketch.sk

 • predajca reklamných predmetov

  František Harangozo
  Obchodník s dlhoročnými skúsenosťami grafika
  mobil: 0905 321 308
  tel.: 02 4848 4040
  e-mail: harangozo@sketch.sk

Urobíme maximum pre vašu spokojnosť

Po každej jednej zákazke a obchodnom prípade reagujeme promtne na vaše pripomienky a postrehy. S odstupom času realizujeme quality kontrol telefonáty, kde sa vás pýtame na spokojnosť s našimi produktmi službami a obchodníkom. Všetky tieto aktivity nám pomáhajú zlepšovať kvalitu našich služieb a tým zvyšovať celkovú spokojnosť našich zákazníkov.

Získavame spätnú vazbu od Vás

 1. Vyplnenim dotazníka o spokojnosti
 2. Quality kontrol telefonátmi
 3. Reklamačným formulárom

Povedali o nás

Vždy je perfektní domluva, jak s výběrem zboží, tak s termínem dodání. Ráda doporučuji :)

Petra
Apollo Games / Marketing specialist

Bol som potešený z Vašej aktivity, dobrý prístup, kvalitná starostlivosť z obchodného oddelenia - nebudem menovať, lebo GDPR :-))) veď vy viete... , dovoz dodo-mu, vyhotovenie podľa mojich predstáv presne podľa zadania. Musím Vás pochváliť. Nemám čo vytýkať.

EZ-ELEKTROSYSTÉMY Trading, s.r.o

Ste perfektní. Pán Doxanský je profesionál, flexibilný, ústretový, proklientsky naladený kolega. Poradil, pomohol, usmernil, vždy milo a trpezlivo. Predmety sú skvelé, potlač bola podľa našich predstáv, dodali ste načas. Zodpovedali ste všetky otázky, vyriešili problém, naozaj skvelá spolupráca. Ďakujeme.

SanaClis s.r.o.
HR & learning associate

So spoluprácou so spoločnosťou Sketch sme nadmieru spokojní, keďže nám dodáva kvalitný tovar, služby a servis už niekoľko rokov. Našu spoluprácu si vážime a ceníme. Nie je nič lepšie ako mať v tejto dobe za partnera stabilnú a spoľahlivú firmu, ktorá Vám vyhovie vo všetkých smeroch, dodržuje stanovené termíny a dodá perfektný tovar.

Marián Matúš, MediaLife
Konateľ

Máme radi výzvy

Najviac nás posúvajú vpred náročný klienti s neštandardnými požiadavkami. Vtedy musíme zapojiť všetku našu kreativitu a pozornosť aby sme im vedeli pomôcť. Medzi také požiadavky patria jednoznačne predmety na mieru alebo grafický návrh na mieru. 

Pomôžeme vám vytvoriť alebo potlačiť predmety, tak aby vystihli filozofiu vašej značky

Kaufland detský festival

Spoločnosť Kaufland prišla s požiadavkou na vytvorenie reklamných predmetov s vlastnou potlačou pre organizovaný festival. Grafické návrhy s detskou tematikou dodali predmetom jedinečný vzhľad a hravosť.

IPčko - Keď predmety s potlačou pomáhajú

Medvedík s potlačou pre neziskovú organizáciu IPčko dostal potlač, ktorá sa prihovára. Medvedík je súčasťou krabičky bezpečia. Krabička je určená mladým ľuďom, ktorí majú problém so samopoškodzovaním. Obsah krabičky je navrhnutý psychológmi a psychologičkami tak, aby týmto mladým ľuďom pomohol zvládzať krízové situácie, ktoré by inak skončili samopoškodzovaním.

Muradov.fit

Naša obchodníčka Michaela Farkašová realizovala objednávku reklamných predmetov s potlačov pre fitness. Výber produktov bol zameraný na cvičenie a tréning. Predmety dostali výraznú 2 farebnú potlač.

BUDEKO ekologické predmety

Buď Eko je balík ekologických predmetov, ktorými sme u nás vo firme obdarovali klientov. Našou ambíciou bolo poukázať na ekológiu, ktorú je možne zohľadňovať aj pri reklamných predmetoch. Tieto predmety sú výrobe z recyklovaných materiálov a ich používaním nevytváraťe odpad z jednorázových plastových obalov.

Neutekáme pred problémom

Ako sa hovorí kto nič nerobí ten nič nepokazí. Za každým našim uspechom a pokrokom je niekoľko chýb z minulosti. Dôležité podľa nás je priznať si chybu a napraviť ju čo najskôr a najlepšie ako sa len dá. Každá reklamácia má našu plnú pozornosť a riešime ju hneď ako je to možné. 

Reklamáciu je u nás možné podať osobne na Ružomberskej 6 v Bratislave alebo cez reklamačný formulár. 

Naše skúsenosti vám pomôžu lepšie sa rozhodnúť

Skúsenosti nám pomáhajú rozhodovať sa tak aby bol výsledok čo najlepší. Tisícky hodín strávených tlačou a výberom produktov tvoria hodnotu v každej konzultácii s našimi klientmi. Každý náš obchodník má svoje skúsenosti, obľúbené produkty a technológie tlače. Ak skúsenosti jedného obchodníka nestačia nato aby rozumel danej problematike dostatočne je pripravený mu pomôcť iný kolega, ktorý sa s týmto problémom už stretol. 

Produkty a technológie potlače sa neustále menia, vyvíjajú. Spolupráca s tlačiarmi, výrobcami je preto v tomto odbore dôležitá a vie vyriešiť každý problem, ktorý počas realizácie zákazky nastane. 

Darčeky pre náročných

Najväčší výber na Slovensku - 85.000 predmetov

V súčasnej dobe máme najväčší výber reklamných predmetov na Slovensku. Máme celkom 10 zahraničných dodávateľov výrobkov. Pre ľahšiu orientáciu sú všetky položky ručne roztriedené do jednotlivých kategórií. Zoznam všetkých kategórií nájdete v postrannej ponuke.

Tovar s dodaním do 3 dní

Vytvorili sme kategóriu reklamných predmetov do 3 dní pre všetkých, ktorí potrebujú rýchlejšie zaobstarať tie správne darčeky. Tieto predmety k nám vedia prísť odo dňa objednania k nám do 48 hodín až 3 dní bez potlače. Tovar si viete následne prevziať u nás poprípade ho pošleme kuriérom. 

Sme tu pre vás už 30 rokov

V spoločnosti Sketch poskytujeme už od roku 1994 všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie týkajúce sa ich firemnej identity. Zo začiatku to bol hlavne grafický design, zalamovanie online i tlačených časopisov, polepy áut, výloh či svetelných tabulí, rovnako ako i tvorba web stránok a online marketing.

Vďaka spokojnosti a dôvere našich klientov sme naše služby rýchlo rozšířili i o predaj a potlač reklamných predmetov, ktoré sa stali našou špecialitou. Klientom ponúkame komplexné riešenie pre ich business pod jednou strechou. Našimi klientami sú malé, stredné i veľké slovenské a české firmy a organizácie, vrátane neziskoviek a štátnej a verejnej správy.

Viac sa dozviete v sekii o nás.

Výroba darčekov na mieru

Darčeky na mieru sú naša špecialita. Vždy ked príde klient s požiadavkou ,, spravte mi niečo jedinečné ,, môžeme začať tvoriť a vymýšľať ako tento cieľ dosiahnuť. V našej ponuke sú predmety, ktoré môžu mať celý dizajn na mieru alebo vieme osloviť výrobcov, ktorý vedia vyrobiť na mieru celý predmet. 

Výrobky na mieru

Ekologické predmety

Ako lídri na trhu s reklamnými predmetmi* cítime spoločenskú zodpovednosť za to, akým smerom sa naše odvetvie uberá. Spoločenská zodpovednosť v našom ponímaní znamená byť zodpovední voči budúcim generáciám a eliminovať, alebo aspoň znížiť dopad, ktorý reklamné predmety môžu mať na stav životného prostredia.

Ekológia v reklamných predmetoch začína výberom. Výber predmetu je veľmi dôležitý hneď z viacerých hľadísk. Nevhodný reklamný predmet je častokrát nevyužitý a končí na poličke v šuflíku alebo v koši. Preto máme v našej spoločnosti skvelých obchodníkov, ktorí poradia pri výbere vhodných reklamných predmetov. Naši obchodníci zisťujú, akej cieľovej skupine je daný predmet určený, aby reklamný predmet priniesol úžitok. Vhodný reklamný predmet by mal plniť úlohu dvakrát. Nielen ako reklamný nosič, ale aj ako praktický predmet, ktorý bude svojmu majiteľovi dlho a spoľahlivo slúžiť. 

Byť ekologický vo výbere nám ďalej pomáha už dnes mnoho rôznych materiálov. Sú vyrobené z recyklovaných prímesí alebo rozložiteľných prírodných prvkov ako drevo, bambus, juta. Najviac takýchto predmetov nájdete v našej kategórii ekologické reklamné predmety.


Značkové predmety 

Stále viac platí, že kvalita priťahuje kvalitu. V reklamných predmetoch je tento trend spájaný s potlačou svojej značky na značkové predmety, ktoré takú potlač dovoľujú. Nemyslíme tým klamlivý predaj inej značky pod svojou. Bavíme sa o priznaní výrobcu nakoľko má dobre meno medzi publikom. Takéto predmety naši klienti radi dávajú ako darčeky svojim zákazníkom, partnerom alebo zamestnancom. 

Obľúbené značkové reklamné predmety

Intuitívne vyhľadávanie

Návštevníkom našej stránky poskytujeme maximálnu podporu v tom, čo práve hľadajú. 

Vyhľadajte si presne ten produkt, ktorý potrebujete a nestrácajte čas. Naše fulltextové vyhľadávanie neustále zlepšujeme.


Príklady vyhľadávania:

Okrem nášho vyhľadávania sme pre niektoré kategórie zaviedli aj filtrovanie obsahu

Predmety z netradičných materiálov

Čoraz viac sa pri výrobe reklamných predmetov používajú materiály ako bambus, korok, drevo, vápencový cement, pšeničná slama, juco, juta, konope, RPET plasty, recyklovaný papier, recyklovaná bavlna a recyklovaná koža. Procesy výroby predmetov sa neustále zlepšujú s prihliadnutím na použitie menšieho množstva vody a  energie. 

Buďte aj vy výnimočný a zaraďte sa medzi tých, ktorý sú zodpovedný a záleží im na udržateľnosti.

Predmety z týchto materiálov nájdete pomocou fulltextového vyhľadávania, kde nastavíte výber na jeden z týchto materiálov. 

Pozrite si aj náš blog o týchto predmetoch a spoznajte ich vlastnosti. 

Rozdiel je v detailoch

Potlač, ktorá je trvácna (odolná potlač)

Našim zámerom je dôraz na kvalitnú, ale hlavne aj trvácnu potlač. Trvácnosť potlače ovplyvňuje viacero faktorov od povrchu materiálu, správne zvolenej technológie, ale hlavne od dodržania všetkých postupov pri tlači. Naši tlačiari majú dlhoročné skúsenosti s procesmi, ktoré ovplyvňujú trvácnosť potlače. Obchodníci Vás pri výbere upozornia na možné riziká ako aj odolnosť potlače voči praniu, umývaniu, namáhaniu. 

Na obrázku ukážka zle spravenej potlače s porovnaním kvalitnej potlače. 

Medzi najtrvácnejšie technológie patrí: razba, gravírovanie, výpal.

Farebne aj čiernobielo

Potlač na predmety realizujeme plnofarebne v cmyku, pantone farbami od 1 až po 5. Naši obchodníci Vám radi poradia kedy je vhodné zvoliť jednofarebnú potlač a kedy plnofarebnú.

Už dnes je možné tlačiť na veľa predmetov plnofarebne po ich celej ploche. V našej ponuke nájdete veľké množstvo predmetov, pri ktorých je možné aplikovať plnofarebnú potlač.

Ukážky plnofarebnej potlače

Ukážky jednofarebnej potlače

Plnofarebná potlač na mieru

Popustite uzdu fantázii, pretože v tomto prípade sa môžete doslova vybúriť a vyblázniť na produktoch, ktoré je možné celé potlačiť. Vlastná grafika, ktorou môžete ukázať svoje pracovné zameranie, tému akcie alebo vytvoriť vlastnú značku produktov.

Zoznam produktov s preklikom Vygenerovat ten zoznam co je v sekcii plnofarebna potlac.

Tlač na rôzne tvary, veľkosti, materiály, povrchy, miesta, umiestnenie, pozície

Veľké množstvo technológii, ktorými disponujú naši tlačiari umožňuje potlačiť takmer všetky povrchy, materiály a tvary reklamných predmetov. 

Netradičné plochy potlače

Výstupná kontrola / výstupná kontrola kvality po potlači

Pri každej zákazke je dôležitá kontrola potlače. Podľa schváleného náhľadu kontrolujeme farebnosť, intenzitu, dodržanie stanovených pozícii a proporcií potlače.

V prípade ak nájdeme nedostatky upozorníme klienta na stav a zjednáme nápravu. 

Dizajn, ktorý tvorí hodnotu

Kreatívny a funkčný dizajn

Držíme sa hesla, dizajn tvorí hodnotu. Hodnota grafického dizajnu spočíva v jeho jedinečnosti, autenticite, ktorú sa pokúša vyjadriť autor formou grafického návrhu. Ak takýto návrh umiestnite na predmet vhodnou technológiou potlače, stáva sa z neho hodnotnejší predmet.


Vytvoríme pre vás dizajn, ktorý bude nápaditý, odlišný od konkurencie a funkčný. Funkčný dizajn pre nás znamená, že zohľadňuje činnosti a hodnoty firmy. Pri tvorbe prihliadame na čitateľnosť a zrozumiteľnosť posolstva, ktoré dizajn vyjadruje. 

Jedinečné návrhy log

V prípade ak nemáte svoje logo alebo by ste chceli redizajnovať vaše logo, môžete využiť naše grafické služby. Náš grafický tím Vám navrhne jedinečné logo s jednoduchým dizajn manuálom. Dizajn manuál obsahuje definíciu variantu, farebnosti a použitia loga. Pri návrhu loga prihliadame na detaily v grafike a farebnosť. Sú to parametre, ktoré definujú možnosti pre budúcu potlač na reklamné systémy a reklamné predmety. 

Grafický návrh na mieru

Stretneme sa osobne alebo online. Porozprávame sa o možnostiach, ako Vás a vaše podnikanie zviditeľniť. Odprezentujeme Vám naše nápady a možnosti potlače. Po dohode Vám pripravíme grafické návrhy na potlač alebo výrobu vlastných reklamných predmetov. Logo na predmete je reklama, vytvoriť však niečo zapamätateľné a kreatívne si vyžaduje viac ako len to. Dobrým grafickým návrhom viete zmeniť vzhľad a odprezentovať vaše služby alebo produkty inak. 

Vizualizácia pred výrobou

Predtým než začneme na predmety tlačiť je potrebné vytvoriť vizualizáciu v podobe náhľadu alebo 3d vizualizácie predmetu. Vizualizácie slúžia na lepšiu predstavivosť o umiestnení, farebnosti a veľkosti potláčaného loga na predmete. Odsúhlasený náhľad slúži ako podklad pre tlačiara.


Priprava podkladov do tlače

Medzi naše služby, ktoré poskytujeme klientom patria aj tlačoviny. Pre tlač je potrebné vytvoriť a pripraviť grafický návrh tak, aby mal určitý rozmer, rozlíšenie a farebnosť. Všetky tieto parametre vieme dodržať pri návrhu. V prípade ak máte vlastný grafický návrh vieme ho po skontrolovaní pripraviť do tlače poprípade prerobiť tak, aby vyhovoval požiadavkám tlače. V prípade nekvalitných fotografií vám vieme ponúknuť náhradu za fotografie z foto bánk. 

podklady do tlače

Potrebujete si dať niečo vytlačiť? Prečítajte si v našom blogu, na aké veci by ste mali myslieť.

6 vecí na ktoré treba myslieť pri tlači