Vzorky reklamných predmetov

Jeden krát držať v ruke je viac, ako 100 krát vidieť na obrázku. Kedže máme najširšiu ponuku reklamných predmetov na Slovensku je niekedy skutočne ťažké sa rozhodnúť, ktorý predmet je pre vás ten ideálny. Niekedy vás láka lacná cena, ale keď sa vám produkt dostane do ruky zistíte, že  nespĺňa vaše požiadavky. Inokedy vám farba na monitore pripadá ideálna ale na živo je úplne iná. Práve preto, aby ste sa sa vedeli zodpovedne rozhodnúť, ktorý predmet sa vám páči a súčasne spĺňa vaše očakávania a požiadavky na kvalitu, cenu, farbu, materiál a iné, pre vás dôležité parametre ponúkame možnosť objednať si vzorky reklamných predmetov.


vzorka reklamných predmetov

Prečo mať vzorku?

  • lebo každá obrazovka je nastavená inak a niekto vidí bledozelenú farbu ako plesnivú zelenú, niekto krásnu limetkovú žiarivú a niekto hráškovú zelenú
  • lebo si niektoré veci treba proste omakať a vyskúšať, ako napríklad oblečenie, módne doplnky alebo či tá antistresová loptička, naozaj vydrží vaše mačkanie
  • lebo tie sladkosti alebo nápoje chcete, aby chutili nielen vám a aj vašim kolegom, klientom, partnerom
  • lebo chcete zistiť ako funguje elektronické zariadenie a či by to bol vhodný darček.
Ako získať vzorku?

  • vyplníte formulár pri danom produkte alebo dole v tomto článku
  • vyberiete si spôsob dodania, buď bezplatne osobné vyzvdihnutie u nás alebo kuriérom (účtujeme podľa váhy balíka)
Vzorka zadarmo

Ak si kúpite vzorky a neskôr na základe danej vzorky urobíte u nás objednávku, sumu za vzorky vám odpočítame z faktúry za objednávku.

Napríklad: Firma sa zaoberá eventami a chceli by vzorku červeného balónu na výzdobu, skleneného pohára, sukne pre hostesky, prenosný reproduktor ako darček pre hosťa a silikónové náramky pre každého účastníka. Firma si vzorky objedná a zaplatí podľa štandardných cien uvedených v našom eshope. Po dlhom rozhodovaní urobí objednávku na  200 kusov prenosných reproduktorov, 3000 kusov balónov a 250 kusov náramkov. Všetky veci si dajú potlačiť v téme eventu. My pošleme firme faktúru so sumárom všetkých objednaných produktov aj s potlačou. Vo faktúre bude mať zároveň odpočet sumy za všetky vzorky a samozrejme odpočítanú aj príslušnú klientskú, alebo množstevnú zľavu. Ak by ste, ale objednávali napr. iba 3 ks reproduktorov a žiadne iné produkty, tak by sme vám odpočítali len cenu za vzorku reproduktoru.

Naši obchodníci vám radi zodpovedia , koľko vzoriek na akú výšku objednávky môžte objednať , aby sme vám ich v plnej výške odrátali.

Neviete, aký produkt by vašich partnerov alebo kolegov najviac potešil? Radi vám poradíme vhodný reklamný predmet pre vašu firmu, konkrétnu udalosť alebo tip klientov, podľa vašich očakávaní - účel použitia, dizajn, kvalita, použité materiály, cena, farba, termín dodania, možnosti potlače alebo aj kombinácia viacerých faktorov naraz.