Vyhľadávanie produktov

Podľa kategórii

Vyhľadávať môžete niekoľkými spôsobmi a jedným z nich je, že kliknete v menu na reklamné predmety a pomocou bočného menu zvolíte kategóriu produktov, o ktorú máte záujem.

Tlačítko HĽADAŤ

Ďalším spôsobom vyhľadávania je kliknutie na tlačítko hľadať, ktoré a nachádza v pravej hornej časti web stránky, pod ikonou košíka. Otvorí sa vám filter, ktorým si podľa zvolených parametrov nájdete vhodný produkt.

Vyhľadávanie cez fulltext hľadanie

Napíšte do kolónky fulltext hľadanie váš požadovaný hľadaný tovar /netreba diakritiku/ – napríklad dáždnik. Ak nemáte ďalšie obmedzenia vyhľadávanie stlačte enter – vyhľadá vám všetky hľadané predmety dáždniky z našej ponuky.

Vyhľadávanie podľa názvu

Ak poznáte presný názov tovaru, treba ho napísať do kolónky názov tovaru a potvrdiť tlačidlom hľadaj, následne sa vám požadovaný tovar vyhľadá a zobrazí sa v spodnej časti stránky.

Vyhľadávanie podľa kódu tovaru

Ak poznáte presne objednávkové číslo tovaru, treba ho napísať do kolónky kód tovaru a potvrdiť tlačidlom hľadaj, následne sa vám požadovaný tovar vyhľadá a zobrazí sa v spodnej časti stránky.

Vyhľadávanie podľa zaradenia

  1. V prvom kroku môžete zadať dobu doručenia tovaru (24 resp. 48 hodín)
  2. V ďalšej kolónke je možné vybrať si tovar podľa konkrétnych katalógových kódov
  3. Vyhľadávať môžete aj podľa konkrétnej kategórie tovaru – napríklad kategória Kancelárske potreby, alebo si môžete určiť vybrané výrazy, podľa ktorých vám budú ponúknuté rôzne produkty.
  4. Ak máte stanovené, vyplňte farbu, materiál, cenu, ….. môžete vyplniť všetky, iba jednu alebo žiadnu kolónku v tabuľke rýchle hľadanie, následne potvrďte výber zelenou šípkou. Napríklad kategória Rozdávacie predmety a v tabuľke podľa vlastnosti plast, modrá, následne potvrďte výber tlačidlom hľadaj.

Pre spresnenie vyhľadávania:

  • Ak máte kritériá na cenu, vyplňte políčka Podľa ceny od do v EUR.
  • Ak máte kritériá na materiál, vyberte si z ponúkaného komboboxu materiálov.
  • Ak viete, akú farbu by mal mať hľadaný tovar, vyberte si z ponúkaného komboboxu farieb.
Máme pre vás ešte jednu možnosť, ako nájsť vhodný reklamný predmet, a to, že si vyberiete obchodníka a poradí vám, ktoré reklamné predmety sú pre vás najvhodnejšie.