Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Tipy pre Vás

POP LIGHT

332 €
POP LIGHT produkt POP LIGHT
POP LIGHT produkt POP LIGHT
POP LIGHT produkt POP LIGHT

Mini kľúčenka, ktorá po vylesrování podsvecujú LED svetlom logo. 4 LR44 batérie priložené.

Rozmer: Ø1,7X6,6 CM
Material: kov, Mix materiálov
Farba: modrá, strieborná, rôzne farby

TOTEPET

217 €
TOTEPET produkt TOTEPET
TOTEPET produkt TOTEPET
TOTEPET produkt TOTEPET
TOTEPET produkt TOTEPET
TOTEPET produkt TOTEPET

Nákupná taška z 190T Rpety s dlhými ušami. 100 gr / . Materiál priateľský k životnému prostrediu vyrobený z recyklovaných PET fliaš.

Rozmer: 38X42 CM
Material: materiál z recyklovaných PET fliaš, PVC / PC / PE / PET
Farba: čierna, modrá, červená, biela, modrá kráľovská
reklamne predmety

Produkty v akcii

FUJI stojan na perá

636 €
7,06 €
FUJI stojan na perá - Reklamnepredmety
Akcia
10%
Zoom product photo
FUJI stojan na perá produkt FUJI stojan na perá
FUJI stojan na perá produkt FUJI stojan na perá

Stojan na perá so svetlom. Hub na 4 USB. 2 možné nastavenia svetla.

Rozmer: 6,9 x 6,9 x 8cm
Material: plast
Farba: čierna, biela

UTAH SLIM AKCIA

26400 €
528,00 €
UTAH SLIM AKCIA - Reklamnepredmety
Akcia
50%
Zoom product photo
UTAH SLIM AKCIA UTAH SLIM AKCIA
UTAH SLIM AKCIA UTAH SLIM AKCIA
UTAH SLIM AKCIA produkt UTAH SLIM AKCIA
UTAH SLIM AKCIA produkt UTAH SLIM AKCIA
UTAH SLIM AKCIA produkt UTAH SLIM AKCIA
UTAH SLIM AKCIA produkt UTAH SLIM AKCIA

Cestovná fľaša z tritanu s nerezovým vrchnákom. Objem 300 ml (akcia 120ks).

AKCIA:
Pri objednávke 120 kusov zľava 50%.
Akcia platí od 18.3.2019 do 31.32019.
Pôvodná cena 528€. Po zľave je cena 264€ bez DPH.

Rozmer: priemer4cm x 20cm
Material: Tritan, plast
Farba: biela, šedá, ružová, modrá svetlá
reklamne predmety

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac

Na slovenskom, dokonca i českom trhu nie je firma, ktorá poskytuje reklamné predmety v tak širokom sortimente ako my. V súčasnosti disponujeme 60 000 druhmi tovaru z celého sveta.

Vzhľadom na vlastné výrobné kapacity vieme reklamné predmety dekorovať. Či už si vyberiete potlač (tampoprint, sieťotlač, transfér, rotačná sietotlač) alebo laser, výšivku a razbu, vieme Vám ju dodať v expresných termínoch. Vďaka výstupnej kontrole - okrem tlačiara je ďalší človek, ktorý reklamné predmety pred uložením kontroluje. Ak sa zistí, že reklamné predmety sú zle potlačené, okamžite sa umývajú a dávajú spať do výroby. Ak ich nie je možné umyť, objedná sa nový kus.

Bezplatne pre objednané reklamné predmety poskytujeme servis - grafický návrh potlače, kde sa na Vami zvolené reklamné predmety aplikuje logo, texty a grafika a posiela sa Vám to na odsúhlasenie.

Vážime si dlhodobé partnerstvá, a preto sa obraty za všetky Vami odobraté reklamné predmety u nás kumulujú a máte nárok na klientské zľavy. Zľavy poskytujeme aj individuálne podľa celkovej výšky konkretnej objednávky alebo pri odbere väčšieho množstva z jedného druhu tovaru.

Schopnosť dodať nielen reklamné predmety, ale aj mnohé iné ako grafický návrh na letáky, katalógy a ich tlač, polep áut, výkladov, či sladkú reklamu sa presvedčili a opakovane od nás objednali klienti ako: Dell, UPS, Apple, Cardif Poisťovňa, Olympic Casino, Axa, Azur Reizen, Kraft Foods European Moeller, Granvia, Volkswagen Slovakia, Verlag Dashofer, Kancelária prezidenta, Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, mBank, Hotel Sheraton, kuchyne Damon, Henkel Slovensko, Kláštorná a mnohé iné spoločnosti, ktoré boli našimi klientmi spostredkovane cez partnerské reklamné agentúry a preto ich zoznam neuvádzame.

Naši klienti