Tipy pre Vás

ESCOBAR

1940 €
Reklamnepredmety ESCOBAR Reklamnepredmety ESCOBAR
Reklamnepredmety ESCOBAR Reklamnepredmety ESCOBAR

Kovový USB zapaľovač so žeraviacou špirálou a dobíjacím káblom v darčekovej škatuľke. Kábel USB/microUSB súčasťou.

Rozmer: 7x12x2,5 cm
Material: kov
Farba: strieborná, modrá

RECEPTOR I

450 €
Reklamnepredmety RECEPTOR I Reklamnepredmety RECEPTOR I

Prijímač pre Android slúžiaci na bezdrôtové nabíjanie technológiou Qi.

Rozmer: 10,5x4,5 cm
Material: neurčené
Farba: čierna

DRIFT lopata

2345 €
Reklamnepredmety DRIFT lopata Reklamnepredmety DRIFT lopata

Skladacia kovová lopata. Hliníková čepeľ, dvojzónová odnímateľná hliníková násada v tvare T s ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou. BEAVER.

Značka: Beaver
Rozmer: rozložený 82 x 21cm
Material: kov
Farba: strieborná

Produkty v akcii

reklamne predmety

Sasa mažiar

460 €
4,84 €
Reklamnepredmety Sasa mažiar obrazok Sasa mažiar - Reklamnepredmety
Akcia
5%
Zoom product photo
Reklamnepredmety Sasa mažiar produkt obrazok Reklamnepredmety Sasa mažiar

Mažiar z bambusu.

Rozmer: ø90 x 48mm
Material: bambus
Farba: drevo
Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem obrazok Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem - Reklamnepredmety
Akcia
5%
Zoom product photo
Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem produkt obrazok Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem. Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem jsou budoucností sluchátek Bluetooth®. Ke sluchátkům není připojen žádný drát. Jakmile je pouzdro nabito, lze jej použít jako přenosnou nabíječku pro vaše sluchátka. Výkon sluchátek je 10 mW. Tato sluchátka s dobou přehrávání přes 2 hodiny jsou nezbytností pro každého cestovatele. Ergonomický design sluchátek zajišťuje pevné usazení i za pochodu. Navíc jsou sluchátka vybavena mikrofonem a zabudovaným ovládáním hudby. Bluetooth® má dosah 10 metrů. Součástí je nabíjecí kabel a malé/střední špunty do uší. Velikost nabíjecího pouzdra je 8 x 6 x 3 cm. Doba nabíjení činí až 2 hodiny u sluchátek a 2 hodiny u pouzdra. Dodává se v bílé dárkové kazetě Avenue. ABS plast.

Rozmer: 2,8 x 2 x 2,8cm
Material: ABS
Farba: čierna
Potlač: Tampoprint

Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac

Naši klienti