Tipy pre Vás

STANDERO

2650 €
Reklamnepredmety STANDERO Reklamnepredmety STANDERO

Plastová stojanová bezdrôtová rýchlonabíjačka pre telefóny podporujúce bezdrôtovú technológiu Qi. Výkon bezdrôtového nabíjania až 10 W. Kábel USB/microUSB je súčasťou.

Rozmer: 10,5x7x7,5 cm
Material: plast
Farba: čierna
reklamne predmety

POP LIGHT

317 €
Reklamnepredmety POP LIGHT produkt obrazok Reklamnepredmety POP LIGHT
Reklamnepredmety POP LIGHT produkt obrazok Reklamnepredmety POP LIGHT
Reklamnepredmety POP LIGHT produkt obrazok Reklamnepredmety POP LIGHT

Mini kľúčenka, ktorá po vylesrování podsvecujú LED svetlom logo. 4 LR44 batérie priložené.

Rozmer: Ø1,7X6,6 CM
Material: kov
Farba: modrá, strieborná, rôzne farby

Produkty v akcii

Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem obrazok Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem - Reklamnepredmety
Akcia
5%
Zoom product photo
Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem produkt obrazok Reklamnepredmety Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem

Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem. Bezdrátová sluchátka True s nabíjecím pouzdrem jsou budoucností sluchátek Bluetooth®. Ke sluchátkům není připojen žádný drát. Jakmile je pouzdro nabito, lze jej použít jako přenosnou nabíječku pro vaše sluchátka. Výkon sluchátek je 10 mW. Tato sluchátka s dobou přehrávání přes 2 hodiny jsou nezbytností pro každého cestovatele. Ergonomický design sluchátek zajišťuje pevné usazení i za pochodu. Navíc jsou sluchátka vybavena mikrofonem a zabudovaným ovládáním hudby. Bluetooth® má dosah 10 metrů. Součástí je nabíjecí kabel a malé/střední špunty do uší. Velikost nabíjecího pouzdra je 8 x 6 x 3 cm. Doba nabíjení činí až 2 hodiny u sluchátek a 2 hodiny u pouzdra. Dodává se v bílé dárkové kazetě Avenue. ABS plast.

Rozmer: 2,8 x 2 x 2,8cm
Material: ABS
Farba: čierna
Potlač: Tampoprint
reklamne predmety

Sasa mažiar

460 €
4,84 €
Reklamnepredmety Sasa mažiar obrazok Sasa mažiar - Reklamnepredmety
Akcia
5%
Zoom product photo
Reklamnepredmety Sasa mažiar produkt obrazok Reklamnepredmety Sasa mažiar

Mažiar z bambusu.

Rozmer: ø90 x 48mm
Material: bambus
Farba: drevo

Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac

Naši klienti