Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Tipy pre Vás

Vivárium Sphere
Vivárium Sphere

Vivárium Sphere. Prineste si prírodu domov. Kruhové vivárium pre pestovanie všetkých typov malých rastliniek, sukulentov, kaktusov a ďalších. Navrhnuté so slučkou hore pre ľahké zavesenie. Dodávané v darčekovej krabičke Seasons. Sklo.

Značka: Seasons
Rozmer: 11cm
Material: sklo
Farba: transparentná
Automatický dáždnik Clear night sky 21"
Automatický dáždnik Clear night sky 21"
Automatický dáždnik Clear night sky 21"
Automatický dáždnik Clear night sky 21"

Automatický dáždnik Clear night sky 21 ". Dvojdielny skladací dáždnik s dvojvrstvovým polyesterovým materiálom s kozmickým dizajnom. Pohodlná funkcia automatického otvárania. Kovové kopije a rebrá. Drevená rukoväť s pásikom na zápästie. Obsahuje puzdro na uloženie. 42 cm zložený. Polyester.

Veľkosť: 42 cm
Material: textil, PES
Farba: čierna
Potlač: Sieťotlač - Tričká

NATURAL STRAW

398 €
NATURAL STRAW

Set dvoch znovu použiteľných bambusových slamiek a nerezového čistiaceho kefky v puzdre z bavlny. Bambus je prírodný materiál, vzhľad môže byť premenlivý.

Rozmer: Ø0.8X19CM
Material: Mix materiálov
Farba: béžová

Produkty v akcii

COMBILUX

275 €
3,44 €
COMBILUX - Reklamnepredmety
Akcia
20%
Zoom product photo
COMBILUX
COMBILUX
COMBILUX

Hliníkové svetlo so 6 LED svetielkami, otvárač na fľaše a karabínou na háku. Batérie sú súčasťou.

Rozmer: 10 x 2,5?cm
Material: hliník, kov
Farba: čierna
Potlač: Gravírovanie laserom

AUDREY

064 €
1,17 €
AUDREY - Reklamnepredmety
Akcia
45%
Zoom product photo
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY
AUDREY

Skladacie slnečné okuliare s farebným rámom a UV400 ochranou.

Rozmer: 14 x 4 x 12cm
Material: plast
Farba: čierna, červená, modrá, biela, ružová, zelená svetlá
reklamne predmety

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac

Na slovenskom, dokonca i českom trhu nie je firma, ktorá poskytuje reklamné predmety v tak širokom sortimente ako my. V súčasnosti disponujeme 60 000 druhmi tovaru z celého sveta.

Vzhľadom na vlastné výrobné kapacity vieme reklamné predmety dekorovať. Či už si vyberiete potlač (tampoprint, sieťotlač, transfér, rotačná sietotlač) alebo laser, výšivku a razbu, vieme Vám ju dodať v expresných termínoch. Vďaka výstupnej kontrole - okrem tlačiara je ďalší človek, ktorý reklamné predmety pred uložením kontroluje. Ak sa zistí, že reklamné predmety sú zle potlačené, okamžite sa umývajú a dávajú spať do výroby. Ak ich nie je možné umyť, objedná sa nový kus.

Bezplatne pre objednané reklamné predmety poskytujeme servis - grafický návrh potlače, kde sa na Vami zvolené reklamné predmety aplikuje logo, texty a grafika a posiela sa Vám to na odsúhlasenie.

Vážime si dlhodobé partnerstvá, a preto sa obraty za všetky Vami odobraté reklamné predmety u nás kumulujú a máte nárok na klientské zľavy. Zľavy poskytujeme aj individuálne podľa celkovej výšky konkretnej objednávky alebo pri odbere väčšieho množstva z jedného druhu tovaru.

Schopnosť dodať nielen reklamné predmety, ale aj mnohé iné ako grafický návrh na letáky, katalógy a ich tlač, polep áut, výkladov, či sladkú reklamu sa presvedčili a opakovane od nás objednali klienti ako: Dell, UPS, Apple, Cardif Poisťovňa, Olympic Casino, Axa, Azur Reizen, Kraft Foods European Moeller, Granvia, Volkswagen Slovakia, Verlag Dashofer, Kancelária prezidenta, Poisťovňa Slovenskej sporiteľne, mBank, Hotel Sheraton, kuchyne Damon, Henkel Slovensko, Kláštorná a mnohé iné spoločnosti, ktoré boli našimi klientmi spostredkovane cez partnerské reklamné agentúry a preto ich zoznam neuvádzame.

Naši klienti