Tipy pre Vás

DRIFT lopata

2345 €
Reklamnepredmety DRIFT lopata Reklamnepredmety DRIFT lopata

Skladacia kovová lopata. Hliníková čepeľ, dvojzónová odnímateľná hliníková násada v tvare T s ergonomicky tvarovanou plastovou rukoväťou. BEAVER.

Značka: Beaver
Rozmer: rozložený 82 x 21cm
Material: kov
Farba: strieborná
reklamne predmety

STANDERO

2650 €
Reklamnepredmety STANDERO Reklamnepredmety STANDERO

Plastová stojanová bezdrôtová rýchlonabíjačka pre telefóny podporujúce bezdrôtovú technológiu Qi. Výkon bezdrôtového nabíjania až 10 W. Kábel USB/microUSB je súčasťou.

Rozmer: 10,5x7x7,5 cm
Material: plast
Farba: čierna

Produkty v akcii

reklamne predmety

Reklamné predmety - najväčší výber - 60.000 druhov - 70% sortimentu dodáme do 48 hodín

Reklamné predmety sú dôležitou súčasťou pri budovaní imidžu na trhu. Dnes, viac ako predtým, tvorí obchod vzťah a dôvera. Každý vzťah, aj ten medzi Vami a Vaším klientom si vyžaduje patričnú pozornosť. Pri kontakte Vy – klient, vytvárajú práve reklamné predmety tú pozornosť, ktorá to vyjadrí za Vás. Sú zároveň príjemným dôvodom na osobné stretnutie a poďakovanie. Netreba ich preto podceňovať, ale nájsť spôsob ako ich využiť vo svoj prospech. Sme hrdí na to, že až 70% tovaru tvoria reklamné predmety, ktoré Vám vieme dodať do 48 hodín (v rámci Bratislavy). Pri produkte v ľavom rohu pod názvom tovaru nájdete informáciu o počte hodín. Informuje Vás, že daný tovar je k dispozícii buď do 24, resp. 48 hodín alebo neskôr. Vieme vám pripraviť aj reklamné predmety na mieru podľa vašich požiadaviek.

zisti viac

Naši klienti