Online stretnutie

Technicky a technologicky sa stále vylepšujeme a určujeme trendy na trhu reklamných predmetov. Ale čo sa týka starostlivosti o vás, našich klientov a komunikácie sme stará škola - máme radi osobné stretnutia, osobnú starostlivosť, riešenia a predmety si odprezentovať, vysvetliť výhody, povedať nevýhody, zodpovedať vaše otázky. Niekedy to ale nie je možné či už z našej alebo vašej strany. Tlačia vás termíny, naháňajú šefovia, klienti, ale súčasne aj treba pohnúť so spoločnými vecami, ale po mailoch to nejde. Dnes nám do toho vstupuje aj faktor bezpečnosti, kde neosobné stretnutie je proste bezpečnejšie. Čo teraz?


Ako si dohodnúť online stretnutie ?

Môžete byť na pláži, na horách, v kancelárii, čakať dieťa počas krúžku alebo vo vani plnej penových bubliniek, proste kdekoľvek kde je internet.

Na tejto stránke sa nachádza formulár v ktorom vyplníte základne údaje, vyberiete si dátum, čas a aplikáciu, cez ktorú by ste sa chceli zhovárať. V našej ponuke je Whatsapp, Messenger, Skype, Zoom, Google Meet, Microsoft Teams i Adobe Connect. Ak máte konkrétnu tému, ktorou by ste sa chceli zaoberať napíšte ju do poznámky a obchodník sa bude nielen vedieť na stretnutie lepšie pripraviť a tým ušetriť váš čas, ale vám aj vopred zabezpečiť vzorky predmetov, aby vám ich odprezentoval.

Vačšina z nás každodenne používa Whatsapp, Skype či Messenger, počas corona krízy sme mnohí pričuchli k Zoom či Microsoft Teams. Dnes sa veľmi do popredia derie Google Meet , ktorý je priamo v gmail účtoch, vďaka čomu je pripravený na okamžité použitie a nemusíte sa zbytočne registrovať ani sťahovať aplikáciu. A profesionáli s vysokými nárokmi naskočili na Adobe Connect. Je len na vás, čo je pre vás najpohodlnejšie.


KOPA VÝHOD MAŤ ONLINE STRETNUTIE

  • komfort a efektivita: vy rozhodujete o dátume a čase stretnutia a kde ho absolvujete
  • nikam nemusíte cestovať
  • ušetríte čas aj peniaze zbytočným cestovaním a množstvom mailov a telefonátov na vysvetlenie vašej predstavy a očakávania
  • získate lepší prehľad o vlastnostiach a parametroch produktov, ktoré vás zaujímajú a o možnostiach ich potlače
  • rýchlejšie dodanie - nemusíte čakať na stretnutie, kuriérov, tlačiarov - produkt vám vieme rýchlejšie odprezentovať a vy sa môžete skôr zodpovedne rozhodnúť, ktorý predmet bude  pre vás ten pravý a aká potlač na ňom bude najvhodnejšia - tampónová potlač, sieťotlač, laser, výšivka, Razba, UV tlač, sublimácia
  • napadne vás, alebo nás počas prezentácie nejaký zaujímavý produkt, treba ukázať rozdiely medzi jednotlivými potlačami, darčekové balenie alebo veľkosť krabičky? Žiadny problém, mnohé máme po ruke v jednej z našich vzorkovní a vieme vám ich hneď počas online stretnutia ukázať a ušetriť
  • ak je treba, kurérom produkty pošleme aj fyzicky buď k vám, alebo priamo k vášmu klientovi, žiadny problém

Nie sme lenivci, ani si to nechceme zjednodušovať. My sa s vami radi stretneme osobne. Online stretnutie je hlavne o efektivite a rýchlosti, nakoľko niekedy proste nie je čas alebo možnosť sa stretnúť, ale na slepo bez vzorky to objednať ani jedna strana nechceme, aby sme sa vyhli prípadným reklamáciam od vás, alebo vašich klientov. A práve na tieto účely je online stretnutie ideálne.TIP: aplikácia ZOOM ponúka nahrávanie samotného stretnutia. Nemusíte si nič pamätať, zapisovať, jednoducho si znova prehráte náš meeting, prípadne časť pustíte šefovi, aby počul argumenty, prečo je daný predmet vhodnejši a lepšie spĺňa vaše požiadavky ako iný.

Dohodnite si online prezentáciu produktu s našim obchodníkom.

Nemáte čas na stretko, ale potrebujete ukázať produkt, jeho výhody aj slabé stránky? Porovnať ho s iným produktom, alebo len podebatiť, čo by sa vám najviac hodilo? Vyberte si dátum a čas, ktorý vám vyhovuje a my sa s vami spojíme prostredníctvom našej služby online stretnutie.

Vami preferovaná platforma na prezentáciu