Vytvorte si vlastný nápoj s potlačou, ktorá má štýl!

Zverejnený

Rozmýšľali ste už niekedy nad tým, že by ste svojim zákazníkom pri návšteve vo vašej firme ponúkli vlastný nápoj, na ktorom budete mať dokonca vlastnú potlač? Ak ešte nie, tak teraz je ten správny čas!

Nápoje s potlačou v grafike podľa vás.

{rgx:save:0}


Nápoje s vlastnou potlačou

 

Nápoje s vlastnou potlačou sa pomaly, ale isto dostávajú do módy hlavne vo väčších firmách, na výstaviskách, ale aj na festivaloch a rôznych iných podujatiach. Propagácia formou nápoja s vlastnou potlačou je skvelá príležitosť, ako priblížiť vašu značku „smädným“ zákazníkom.

Ochutené nápoje pripravovali už starí Gréci a Rimania. Neskôr sa dostali do povedomia širokej mase ľudí a dnes môžete mať vlastný nápoj, na ktorom bude vaša značka aj vy!

 

Prečo mať vlastný nápoj

 

Potrebujete svojho zákazníka dobiť energiou? Ponúknite mu váš vlastný energetický nápoj, alebo kávu v plechovke a on si túto pozornosť určite veľmi dobre zapamätá. Ak však chcete u klienta zabodovať na plnej čiare, určite mu ponúknite vlastné pivo, lahodné Prosecco, či dokonca višňový Cider. Nebude to síce najsilnejšie pivo na svete, ktoré má až 67,5° ale 12° pivo tiež určite poteší každého milovníka tohto zlatého moku. To všetko samozrejme s vlastnou potlačou podľa vašich predstáv.

Pitný režim je veľmi dôležitý hlavne v letným mesiacoch. Je dokázané, že už strata 2% vody z tela spôsobuje dehydratáciu, bolesti hlavy, malátnosť a poruchy sústredenia a koordinácie. Nenechajte preto svojich zákazníkov smädných a ponúknite im stolovú vodu s vlastnou potlačou v plastovej fľaši. Určite myslite aj na svojich kolegov a nechajte zopár fliaš v kancelárií a v spoločenských priestoroch, kde s veľkou pravdepodobnosťou zaujmú aj firemné návštevy.

 

Jedinečná plechovka kávy

{rgx:save:1}

 Aj vaša plechovka kávy može vyzerať stýlovo a reprezentatívne. Skúste takúto plechovku ponúknut svojim klientom. 

 

Využite skvelú možnosť ako zaujať a vyberte si z ponuky hravých chutí alkoholických a nealkoholických nápojov v sklenenej alebo plastovej fľaši či v plechovke. Dizajn podľa vašich predstáv vám radi vytvoríme.

Autor článku:

Jaroslav Ichnacak

Obchodný riaditeľ

Jaro je energický a veľmi pracovitý človek s veľkým srdcom. Svoj obchodnícky potenciál a dlhoročné skúsenosti z call centra využíva v našom tíme od roku 2017. Popri práci sa venuje herectvu a svoju schopnosť získať si ľudí oceňujú mnohí klienti. Vie sa dohovoriť anglicky a poľsky.

Vytvoriť rýchly dopyt