Vianoce začínajú na marketingovom oddelení skôr.

Zverejnený

Vedeli ste, že ...
Vianoce sú tu o necelé tri mesiace? Môže sa to zdať dlho, ale najmä tí na marketingových oddeleniach firiem, by už mali zbystriť pozornosť a napriamiť sa na to, ako podporí obchodné oddelenie svojich firiem. To platí nielen pre tých z B2B, ale aj B2C segmente. Nechajte sa teda inšpirovať v prvom vianočnom blogu tejto sezóny a pozrite sa na reklamné predmety, ktoré sprostredkujú vianočnú atmosféru v každej firme.

 

Vianočné hrnčeky

vianočné hrnčeky
Najlepšie je spolu dvom, ako tým hrnčekom. Hrnčeky s vianočnou tématikou v štýlovej krabičke so šnúrkou potešia nejedného klienta pri pripíjaní si vianočným punčom. Tento týždeň je táto súprava v akcii. Pri objednávke 40-tich hrnčekov (40 ks krabičiek) získate zľavu až 30%.
 

Vianočné prianie s utierkou na okuliare

 vianočná pohľadnica s utierkou na okuliare
V našej ponuke nájdete kopec originálnych vianočných prianí. Kreatívne želanie s grafikou po oboch stranách a dreveným vianočným stromčekom, či s ozdobou a stuhou na zavesenie na vianočný strom. V posledných rokoch sú stále viac populárne želania, ktoré ponúkajú aj praktické využitie nielen v období Vianoc, ale aj v priebehu celého roka. Takým prianím je aj vianočná pohľadnica s utierkou na okuliare. Samozrejmá je personalizácia pohľadnice a potlač utierky ..
 
 
 

Vločka - ozdoba na stromček

 ozdoba na vianočný stromček
Firmy vo svojich priestoroch v priebehu vianočných sviatkov častokrát ozdobujú vianočný stromček. Dekoratívne vločky z dubovej dyhy dajú stromčeku, dokonca aj tomu umelému, nádych prírody a gravírované logo zase punc reprezentatívnosti. Ozdobte svoj stromček svojim originálnym logom.
 
 

Vianočná sviečka s potlačou XAPES

Vianočná sviečka s potlačou
Sviečka dotvára sviatočnú vianočnú atmosféru. Staňte sa súčasťou pohodových chvíľ aj vy. Nechajte si potlačiť sviečku vaším logom, alebo prianím krásnych sviatkov. UV LED tlač jednej strany sviečky je už v cene. Viac informácií nájdete po kliknutí na detail produktu.
 

Vianočné svetielka MILKY WAY

vianočné svetielka
Čo by to boli za Vianoce, bez vianočných svetielok. Dvadsať svetielok v tvare hviezdy vyčaruje sviatočnú atmosféru v každej kancelárii.
 
 
 
 
 
 
Autor článku:

Vladimir Kmec

Online marketing manažér

Každý týždeň pripravuje v spolupráci s obchodníkmi zaujímavý newsletter, nahráva podcasty, píše blogy a premýšľa nad tým, ako posunúť Sketch ešte ďalej v online svete. Má skúsenosti s PPC, grafikou, písaním, ale aj s hudbou.