Vianoce začínajú na marketingovom oddelení skôr

Zverejnený
Vedeli ste, že...
Vianoce sú tu o necelé tri mesiace? Môže sa to zdať veľa, ale hlavne tí na marketingových oddeleniach firiem by už mali zbystriť pozornosť a upriamiť sa na to, ako podporia obchodné oddelenia svojich firiem. To platí nie len pre tých z B2B, ale aj B2C segmentu. Nechajte sa teda inšpirovať v prvom vianočnom blogu tejto sezóny a pozrite si reklamné predmety, ktoré sprostredkujú vianočnú atmosféru v každej firme. 
 
 

Vianočné hrnčeky

vianočné hrnčeky
Najlepšie je spolu dvom, ako týmto pohárom. Poháre s vianočnou tematikou v štýlovej krabičke s motúzom potešia nejedného klienta pri pripíjaní si vianočným punčom. Tento týždeň je táto súprava v akcii. Pri objednávke 40-tich párov (40 ks krabičiek) získate zľavu až 30%. 
 
 

Vianočné prianie s utierkou na okuliare

 vianočná pohľadnica s utierkou na okuliare
V našej ponuke nájdete kopec originálnych vianočných prianí. Kreatívne priania grafikou na oboch stranách a dreveným vianočným stromčekom, či s ozdobou a stužkou na zavesenie na vianočný strom. V posledných rokoch sú však stále viac populárne priania, ktoré ponúkajú aj praktické využitie nie len očas Vianoc, ale počas celého roka. Takýmto prianím je aj vianočná pohľadnica s utierkou na okuliare. Samozrejmá je personalizácia pohľadnice a potlač utierky.
 
 
 

Vločka - ozdoba na stromček

 ozdoba na vianočný stromček
Firmy vo svojich priestoroch počas vianočných sviatkov častokrát ozdobujú vianočný stromček. Dekoratívne vločky z dubovej dýhy dajú stromčeku, dokonca aj tomu umelému, nádych prírody a gravírované logo zase punc reprezentatívnosti. Ozdobte svoj stromček svojim originálnym logom.
 
 

Vianočná sviečka s potlačou XAPES

Vianočná sviečka s potlačou
Sviečka dotvára sviatočnú vianočnú atmosféru. Staňte sa súčasťou pohodových chvíľ aj vy. Nechajte si potlačiť sviečku vašim logom, alebo prianím krásnych sviatkov.  UV LED tlač jednej strany sviečky je už v cene. Viac informácií nájdete po kliknutí na detail produktu. 
 

Vianočné svetielka MILKY WAY

vianočné svetielka
Čo by to boli za Vianoce, bez vianočných svetielok. Dvadsať svetielok v tvare hviezdy vyčaruje sviatočnú atmosféru v každej kancelárii. 
 
 
 
 
 
 
Autor článku:

Vladimir Kmec

Online marketing nanažér

Každý týždeň pripravuje v spolupráci s obchodníkmi zaujímavý newsletter a premýšľa nad tým, ako posunúť Sketch ešte ďalej v online svete. Má skúsenosti s PPC, grafikou, písaním, ale aj s hudbou.