Obľúbené menovky pre deti si teraz objednáte ešte jednoduchšie

Zverejnený

E-shop s menovkami

putmyname.sk si počas svojho krátkeho pôsobenia našiel srdcia mnohých, najmä však mamičiek s deťmi. Unikátny nápad oceňovalo stále viac ľudí, preto bolo potrebné inovovať aj e-shop. Požiadavku na kompletný redizajn, vrátane nového CMS systému a prepojenia fakturačného systému sme s radosťou prijali a uchopili sme ju tak, aby nový e-shop bol  navonok hravý a intuitívny, a zároveň spĺňal všetky náležitosti kvalitného elektronického obchodu.


Východiskom pre nás bola predchádzajúca verzia e-shopu, zachovanie možnosti personalizovať si vlastnú menovku. Zmodernizovali sme grafiku, celý web oživili veselými farbami, kládli sme dôraz na zmenu mena a loga, hlavné výhody menoviek a intuitívny pohyb po celom e-shope, s koncovkou jednoduchého nákupu pre každého.

 {rgx:save:0}

Vytvorte svojim deťom vlastné menovky na zošit alebo oblečenie


Zložitejším krokom v celom priebehu, bolo navrhnutie a konfigurácia vlastných menoviek, výberu ikoniek a prispôsobenie farieb s automatickým refrešom a náhľadom aktuálne vybranej menovky. E-shop je postavený na frameworku Laravel, ktorý nám poskytuje skvelý priestor na prispôsobenie funkcionalít do najmenšieho detailu. Ďalším podstatným miľníkom v tomto projekte pre nás bolo prekopanie admin rozhrania, aby mal klient čo najefektívnejšiu prácu, najmä čo sa týka zvyšujúceho sa počtu objednávok. 

{rgx:save:1}

A pochvala na záver :) Ďakujem v mene spoločnosti MYNAME s.r.o za profesionálny prístup celého tímu vo firme Sketch a za našu krásnu, novú webku s VODEODOLNÝMI MENOVKAMI nielen pre detičky: www.putMyname.sk

Autor článku:

Peter Mihál

Riaditeľ

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak svoje vie povedať aj v mnohým ďalších oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre firmu, tak klientov, ako napríklad marketing či grafický dizajn. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvoriť rýchly dopyt