Najpopulárnejšie proteínové pochutiny majú nový web

Zverejnený

Maxsport patrí k špičke výrobcov proteínových a funkčných produktov nielen na Slovensku, ale aj vo viac ako 38 rôznych krajinách sveta, od Portugalska, cez Kazachstan až po Škandináviu. Stále rozširujúci sortiment a skvelé medzinárodné meno potrebovali potvrdiť aj novou web stránkou.

Vytvorenie prezentačného a predajného webu pre maxsport


Vybudovať plne funčkný a príťažlivý web pre viac ako 10 jazykových mutácii pre spoločnosť vysokých kvalít, akou Maxsport bezpochyby je, bolo pre nás veľkou výzvou. Naším cieľom bolo vytvoriť modernú, prezentačnú stránku, ktorá bude v súlade s Corporate Identity spoločnosti a bude ľahko uchopiteľná ako z pohľadu klienta, tak zákazníka z akejkoľvek krajiny. Začínalo sa od piky. Navrhli sme riešenia na mieru, bez šablón či "krabice". Od návrhu informačnej architektúry, funkcionalít CMS redakčného systému na mieru, po jedinečný dizajn, s použitím frameworku Laravel, s ktorým máme čo sa týka webov šitých na mieru len tie najlepšie skúsenosti. 

{rgx:save:0}

Grafický dizajn stránky


Grafika je moderná a vzdušná, s dôrazom na detaily produktových línii a produkty. Užívateľom uľahčuje orientáciu na web stránke a poskytuje im všetky potrebné informácie ohľadom ponuky sortimentu spoločnosti Maxsport. Väčší priestor sme venovali aj sekcii Lifestyle pre články zo sveta zdravej výživy, či novinkách z prostredia firmy, ako aj stále obľúbenejšej sociálnej sieti Instagram. Vďaka nasadenému pluginu sa zdieľané fotky automaticky zobrazia aj na hlavnej stránke novej webky.

{rgx:save:1}

Už na začiatku bolo potrebné myslieť na jazykové mutácie webu, pričom slovenská verzia ostávala na doméne www.maxsport.sk, anglická, spolu s ďalšími vyše 10timi jazykmi mala ostať na medzinárodne známej doméne www.maxsportnutrition.com , avšak s rovnakým vizuálom, ako slovenká verzia.

Obsah web stránky

Keďže napĺňanie contentu pre také množstvo jazykov vôbec nie je časovo jednoduché, naším cieľom bolo navrhnúť aj admin rozhranie pre klienta tak, aby mal túto prácu čo najjednoduchšiu a intuitívnu. Vytvorili sme preto v admine rôzne pomôcky a návody s vysvetlením jednotlivých funkcií CMS editora. Samozrejmosťou sú aj farebné prevedenia jednodlivých prvkov na webe, ktoré sú kedykoľvek editovateľné. 

{rgx:save:2}

Autor článku:

Peter Mihál

Riaditeľ

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak svoje vie povedať aj v mnohým ďalších oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre firmu, tak klientov, ako napríklad marketing či grafický dizajn. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Vytvoriť rýchly dopyt