O nás

Našou hlavnou činnosťou výroba a predaj reklamných predmetov. Zabezpečujeme kompletný servis a vďaka našim obchodníkom sme na Slovensku jednotka v starostlivosti o zákazníka. Našou snahou je, aby sme sa stali prvou voľbou pre vaše reklamné predmety. Medzi našimi klientami nájdete malé, stredné, ale aj veľké firmy. Na Slovensku pôsobíme už od roku 1993 a už niekoľko rokov máme svoje stabilné miesto aj na českom trhu.

Zákazníkom vieme poskytnúť komplexný servis súvisiaci s ich propagáciou v online prostredí. Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou webstránok na mieru a našou najväčšou školou je naše vlastné webstránky a eshop, kde skúšame a overujeme najnovšie trendy. Vieme, čo funguje naozaj, a čo len na oko. Vďaka týmto skúsenostiam, vieme pomôcť aj vášmu biznisu.

Vedúcou osobnosťou firmy je jej majiteľ Peter Mihál, ktorý vedie firmu ako rodinný podnik založený na dobrých a korektných vzťahoch nie len s klientmi, ale aj v samotnej firme. To, čo sa snažíme, sprostredkovať našim klientom definuje náš slogan: SKETCH - starosti s reklamou sú preč. Nechajte na nás vaše starosti s reklamou a vykročte s nami na cestu za úspechom.