O nás


Náš príbeh

V spoločnosti Sketch poskytujeme už od roku 1994 všetky služby a produkty potrebné pre firmy a organizácie týkajúce sa ich firemnej identity. Zo začiatku to bol hlavne grafický design, zalamovanie online i tlačených časopisov, polepy áut, výloh či svetelných tabulí, rovnako ako i tvorba web stránok a online marketing.

Vďaka spokojnosti a dôvere našich klientov sme naše služby rýchlo rozšířili i o predaj a potlač reklamných predmetov, ktoré sa stali našou špecialitou. Klientom ponúkame komplexné riešenie pre ich business pod jednou strechou. Našimi klientami sú malé, stredné i veľké slovenské a české firmy a organizácie, vrátane neziskoviek a štátnej a verejnej správy.

Náš tím

Reklamnepredmety Vedúca obchodného oddelenia

Paulína Mihálová

Vedúca obchodného oddelenia

Už 12 rokov vždy s úsmemom rieši vaše bežné aj neštandardné požiadavky.

Reklamnepredmety Obchodný manažér Senior

Milka Mencová

Obchodný manažér Senior

Milka je vo firme už viac ako 11 rokov a je právom stálicou v našom obchodnom tíme. Za ten čas si preskákala už veľa, vrátane materskej dovolenky. Klientov si získala svojou kľudnou povahou a promptným jednaním.

Reklamnepredmety Obchodný manažér

Patrícia Pethöová

Obchodný manažér

Príjemný hlas ktorý vždy rád pomôže.

Reklamnepredmety Obchodník

Michaela Bukatovičová

Obchodník

Reklamnepredmety Obchodník

Zuzana Lisická

Obchodník

Reklamnepredmety Obchodný manažér

Martin Štofaník

Obchodný manažér

Reklamnepredmety Obchodný manažér

Róbert Ščepán

Obchodný manažér

Reklamnepredmety kuriér, skladník

Anton Mihál

kuriér, skladník

Tony je stabilným členom celého tímu. Môžete od neho očakávať doručenie vášho objednaného balíka, ktorý vám v rámci Bratislavy rýchlo dovezie. Úzko spolupracuje s obchodným tímom a dodávateľmi.

Reklamnepredmety Back office, reklamácie, fakturácie

Daniela Feketeova

Back office, reklamácie, fakturácie

Našu Danielku len tak niečo nerozhádže. Čísla a poriadok v účtovných dokladoch je jej tajná komnata, do ktorej len tak niekoho nepustí. Veselá a komunikatívna účtovníčka, ktorú len tak niekde nenájdete.

Reklamnepredmety Online marketing manažér

Dana Kocsisova

Online marketing manažér

Danka má rada sociálne siete a blogovanie. Nič digitálne pre ňu nieje problém od správy web stránky až po vytvorenie online kampane.

Reklamnepredmety Online marketing manažér

Pavol Teslík

Online marketing manažér

Paľo je odborník na sociálne sieťe a fotografiu. Vo svojom voľnom čase sa venuje baseballu.

Reklamnepredmety Grafik a online manažér

František Harangózo

Grafik a online manažér

Fero je skúseným grafikom, dizajnérom a online manažérom. Už od strednej školy sa venuje grafickému dizajnu, ku ktorému časom pribudol aj záujem o online marketing. Stále na sebe pracuje a rád sa rozvíja. Klientovi vie ľudskou rečou a pokorou vysvetliť i zložité termíny a postupy. Fero pomáha firme aj klientom rásť už takmer 9 rokov.

Reklamnepredmety Riaditeľ

Peter Mihál

Riaditeľ

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak svoje vie povedať aj v mnohým ďalších oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre firmu, tak klientov, ako napríklad marketing či grafický dizajn. Ovláda anglický a nemecký jazyk.

Starostlivosť o zákazníka je našou prioritou

Mať najväčší výber reklamných predmetov nestačí. U nás v Sketchi to vieme, preto kontinuálne pracujeme na zlepšení firmy, ale aj každého jedného z tímu. Vďaka tomu dokážeme poskytnúť a zastrešiť komplexné služby pod jednou strechou. Aby bolo o vás vždy dobre postarané:

Naše agentúrne služby

Hľadáte nové návrhy na zlepšenia vašej reklamy? Zasekli ste sa a nenapredujete? Spoločnosť Sketch ako full-servisová reklamná agentúra vám navrhne riešenia od reklamných predmetov, grafického dizajnu, tlačovín až po online marketing.

Tím odborníkov

Tím odborníkov

Nemíňajte 1000-2000€ mesačne na zamestnanca, ktorého nevyužijete. Outsourcujte!

Tím odborníkov
Tvorba web stránok a eshopov

Tvorba web stránok a eshopov

Funguje vaša web stránka dobre? Našim cieľom je poskytnúť klientovi úspešnú webstránku, ktorá dokáže generovať zisky.

Tvorba web stránok a eshopov
Grafický dizajn

Grafický dizajn

Stavte na jednotný grafický dizajn. My vám s ním pomôžeme a zabezpečíme aj webové stránky, tvorbu firemnej identity, roll-up systémy, billboardy, či polepy áut.

Grafický dizajn
Online marketing

Online marketing

Efektívne marketingové riešenia na mieru. Online marketing poskytuje širokú škálu možností a spôsobov, ktorými viete svoju firmu zviditeľniť a vystreliť tým správnym smerom.

Online marketing
Reklamné predmety

Reklamné predmety

Reklamné predmety na podporu vášho biznisu. Najširší výber na Slovensku. Vyše 65 tisíc druhov produktov. Reklamné predmety s profesionálnou potlačou.

Reklamné predmety
Tlačoviny

Tlačoviny

Je len na vás, ktorú formu využijete. My zabezpečíme, aby výsledok spĺňal tie najnáročnejšie kritériá. Brožúry, vizitky, publikácie, hlavičkové papiere, PFka.

Tlačoviny
Foto a video

Foto a video

Komunikujte pomocou technológií, ktoré sú dnes v kurze. Profesionálna fotografia, promo videá, či video animácie dokonale dotvoria vašu firemnú identitu.

Foto a video