Firemné promo darčeky

Tvoríme predmety pre váš príbeh

Pomôžeme vám vytvoriť alebo potlačiť predmety, tak aby vystihli filozofiu vašej značky

Kaufland detský festival

Spoločnosť Kaufland prišla s požiadavkou na vytvorenie reklamných predmetov s vlastnou potlačou pre organizovaný festival. Grafické návrhy s detskou tematikou dodali predmetom jedinečný vzhľad a hravosť.

IPčko - Keď predmety s potlačou pomáhajú

Medvedík s potlačou pre neziskovú organizáciu IPčko dostal potlač, ktorá sa prihovára. Medvedík je súčasťou krabičky bezpečia. Krabička je určená mladým ľuďom, ktorí majú problém so samopoškodzovaním. Obsah krabičky je navrhnutý psychológmi a psychologičkami tak, aby týmto mladým ľuďom pomohol zvládzať krízové situácie, ktoré by inak skončili samopoškodzovaním.

Muradov.fit

Naša obchodníčka Michaela Farkašová realizovala objednávku reklamných predmetov s potlačov pre fitness. Výber produktov bol zameraný na cvičenie a tréning. Predmety dostali výraznú 2 farebnú potlač.

BUDEKO ekologické predmety

Buď Eko je balík ekologických predmetov, ktorými sme u nás vo firme obdarovali klientov. Našou ambíciou bolo poukázať na ekológiu, ktorú je možne zohľadňovať aj pri reklamných predmetoch. Tieto predmety sú výrobe z recyklovaných materiálov a ich používaním nevytváraťe odpad z jednorázových plastových obalov.

Prečo práve darčekové predmety?

  • darčekové predmety vedia vyvolať pozitívnu reakciu
  • vedia udržať a budovať vzťahy
  • môžu slúžiť ako odmena alebo vyjadrenie vďaky
  • vytvárajú povedomie o značke - takzvaný brand marketing
  • existujú neobmedzené možnosti kombinácií potlače alebo predmetov

Originálny dizajn zvyšuje pozornosť a hodnotu predmetu

Martinus

Spolupráca s Martinusom býva vždy zaujímavá. Originálny dizajn, ktorý dostanú hrnčeky , dokáže vyvolať dobrú náladu. O tieto hrnčeky a ich dizajn je vždy záujem.

Pirohy do ruky

Milujeme pirohy a náš klient mal požiadavku na návrh grafiky, ktorá by bola jedinečná a vedela podporiť ich predaj. Poháriky sú z recyklovaného materiálu.

JTRE

Naša obchodníčka Paulína Mihálová realizovala potlač na ekologicky vyrábané fľaše s motívom domov. Rotačná UV potlač dodala fľaši jedinečný dizajn.

Našim cieľom je tvoriť reklamné predmety, ktoré neskončia na poličke alebo koši. Chceme tvoriť predmety, ktoré majú pre vás, vašich klientov alebo zamestnancov hodnotu.

Vieme, ako vám pomôcť

Vieme, ktoré reklamné predmety sú pre vás to pravé orechové. Klientom pomáhame komunikovať ich značku v reálnom svete, tam, kde sa nachádzajú ich klienti, obchodní partneri, ale aj ich zamestnanci.