Kariéra v SKETCH

Tento rok oslavujeme 27 rokov a preskákali sme si toho spolu už veľa. Máme radi uvoľnenú a priateľskú atmosféru bez potreby vytvárať stres a buzerovať.

Názory a nápady každého člena tímu nás zaujímajú a sme presvedčení, že nás ako celok posúvajú vpred a len vďaka tomu sme schopní prežiť.

Sme radi, ak sa chceš vzdelávať, pracovať na sebe, nie si skúpy poradiť kolegovi, ale aj klientovi. Iba tak, nezištne.

Snažíme sa hrať fér v sukromí aj v práci - medzi sebou, voči klientom, dodávateľom. Je to jednoducho náš ľudský postoj.

Naša činnosť je rozdelená na 2 hlavné smery:

  • www.sketchreklama.sk - grafický dizajn, tvorba www stránok, eshopov, online marketing
  • www.sketch.sk - veľkoobchod reklamné a darčekové predmety s najväčším výberom na Slovensku, tlačiarenské služby, dekor reklamných predmetov - tampoprint, sieťotlač, laserovanie, výšivka, razba, sublimácia, UV tlač.

 
Koho hľadáme?

Obchodník

Vieš dobre komunikovať, nebojíš sa zdvihnúť telefón, napísať email a si priateľský? Samozrejme, to všetko platí ako pre mužov, tak aj pre ženy.  V našom tíme sa vždy nájde miesto pre šikovného obchodníka, ktorý vie, ako pristupovať k našim klientom a obchodným partnerom. Práve vďaka našim obchodníkom a ich skvelom prístupe sme špičkou v našom segmente.

Online, digital, grafika, UX

Si zručný grafik, špecialista na UX, online marketing, ... Máš za sebou zaujímavé a spešné projekty a chceš ďalej napredovať? Nebránime sa ani čiastočnému úväzku, TPP, ale aj spolupráci. Daj nám o sebe vedieť a príď k nám na pokec a dobrú kávu. V našom portfóliu je niekoľko desiatok webstránok v rôznom štádiu životného cyklu. Vytvárame a staráme sa aj o webstránky našich klientov, takže práce je stále dostatok.

Životopis a prípadné ďalšie informácie nám posielaj na adresu kariera@sketch.sk