Život na pláži

Zverejnený
Vedeli ste, že...
pláže sa na rekreáciu začali využívať v 18-tom storočí? Samozrejme vtedy to bolo len pre pár vyvolených, čiže pre šľachtu. Rezorty na plážach sa začali hromadne šíriť až v polovici 19-teho storočia na pobrežiach Anglicka a na pobreží Francúzska o pol storočia neskôr.
Pre úplnosť ešte dodávame, že pláže nemusia byť len pri mori, ale môžu sa nachádzať aj na brehu riek a jazier.

Na tento týždeň sme si pre vás pripravili akcie na tieto reklamné predmety:


Na pláž sa bez opaľovacieho krému nechodí. Opaľovací krém s ochranným faktorom 25 v rôznofarebnom vyhotovení a praktickou karabínkou je ideálnym predmetom pre potlač logom vašej spoločnosti.
AKCIA:
Akcia platí pre objednávku 150ks opaľovacieho krému v hodnote 293,70€ (bez DPH).
Bežná cena za 150ks je 367,05€ (ušetríte až 73,5€).
Akcia je platná od 13.5.2019 do 20.5.2019.Praktické plážové lehátko v rôznych farebných vyhotoveniach je ideálnym spoločníkom na viac, ako len jednu dovolenkovú sezónu. Vodeodolný materiál a praktické skladanie s uzatváraním na zips ocenia ako vaši zamestnanci, tak aj klienti. Poraďte sa s našimi obchodníkmi o vhodnej potlači.
AKCIA:
Akcia platí pre objednávku 100ks plážových lehátok v hodnote 315€ (bez DPH).
Bežná cena za 100ks je 420€ (ušetríte až 115€).
Akcia je platná od 13.5.2019 do 20.5.2019.


Chvíle na pláži sú neodmysliteľne spojené nie len s opaľovaním, ale aj s aktívnym oddychom a športovými aktivitami. Ideálnym spoločníkom bude preto taška so športovými potrebami, ktoré majú radi všetci. Frisbee tanier, plážové rakety s loptičkou a nafukovacia lopta spríjemnia chvíle na pláži. Pripomeňte sa svojim klientom, biznis partnerom, či zamestnancom aj počas dovolenky vďaka reklamným predmetom, ktoré sú ideálnym nosičom loga vašej spoločnosti.


Vladimir Kmec

Online marketing nanažér

Každý týždeň pripravuje v spolupráci s obchodníkmi zaujímavý newsletter a premýšľa nad tým, ako posunúť Sketch ešte ďalej v online svete. Má skúsenosti s PPC, grafikou, písaním, ale aj s hudbou.