Kedy objednávka bude hotová, kedy dostanem predmety s potlačou?

Po potvrdení záväznej objednávky a uhradení zálohovej faktúry Vám obchodník objedná tovar.

Ten prichádza z celej Európy, naši obchodní partneri majú svoje sklady najmä v Maďarsku, Poľsku, Česku, Nemecku a Portugalsku, vďaka tomu si môžete vybrať z viac ako 90 000 produktov. Väčšina predmetov príde od objednania k nám na sklad na druhý či tretí pracovný deň. Vybrané produkty môžu byť logisticky uložené na iných externých skladoch, preto sa doba dodania môže predĺžiť, o tom Vás však obchodník včas oboznámi.

Hneď ako prídu produkty k nám na sklad, skladník tovar nafotí, odošle fotografie obchodníkovi. Ten ich spolu s logom prepošle grafikovi, spracujeme náhľad a postúpime Vám ho na posúdenie. Potvrdení grafický náhľad, spolu s tovarom odošleme do tlače.

Predmety potláčame do 5 pracovných dní. Na dobu dodania však vplýva aj množstvo, počet farieb ktoré chcete potlačiť, technológia ktorou sa tlačí (v prípade niektorých technológií je nutné 24 hodinové sušenie, chemická predpríprava aby potlač na predmete vydržala a iné) alebo sezónnosť, napríklad od jesene do Vianoc, pred veľkými festivalmi (Pohoda), voľbami, veľkými eventami (Profesia days) a podobne. Vtedy sa doba dodania predlžuje. Ak to zhrnieme tovar s potlačou viete mať do 2 týždňov. V prípade potreby dodania predmetov s potlačou za kratší čas neváhajte kontaktovať niekoho z nášho obchodníckeho tímu, ak to bude možné postaráme sa o „zázrak“