Froté uteráky a osušky s potlačou

Zverejnený

Vyberáme pre vás frote produkty, ktoré oslovili nielen nás, ale aj našich klientov. 

Osušky IMAGE. Vernejšie podanie farieb potlače vďaka novej tlačiarni

 

froté uterák image

 

Dokážeme potlačiť maximum plochy osušky.

Výsledkom je jedna strana zo 100%-nej bavlny a druhá strana potlačená na celej ploche sublimačnou transférovou potlačou. Tlač je odolná voči mechanickému poškodeniu.

Vieme vyrobiť nepotlačenú stranu aj v inej farbe ako bielej, našiť na osušku pútko a taktiež vieme vyrobiť rozmer, aký nám zadáte. Stačí nám napísať, či zavolať a my vám čo najskôr pošleme cenovú ponuku na vašu originálnu osušku.

Hustota materiálu: 360g/m, 40% bavlna + 60% polyester.

 

Bamboo – froté z bambusu

osuška bamboo froté

 

Ponúkame najvyššiu kvalitu uterákov a osušiek, ktoré sú vyrobené z jemnej, rýchlo schnúcej zmesi bambusu a bavlny. Nevtieravý dizajn, pevné pútko vo farbe a príjemné farebné tóny sú harmonizujúce s týmito luxusnými výrobkami, ktoré sú vhodné ako darček do každej kúpeľne. Ponúkame 5 farieb v dvoch rozmeroch. Doprajte si pocit luxusu.

Hustota materiálu: 530g/m2 , obsah bambusu: 60%.

 

Vankúše s potlačou

Vankúše, ktoré ponúkame sú z hebkého mikrovlákna, z ktorého sa vyrábajú deky a župany.

Vankúš sa dá potlačiť celoplošne a to ľubovoľnou grafikou, alebo fotografiou. Potlač je odolná voči mechanickému poškodeniu. Môžete ho prať v práčke s ostatnou farebnou bielizňou. S našim vankúšom sa vám bude vždy príjemne zaspávať. Ak máte záujem o ukážky, prosím, kontaktujte niektorého z našich obchodníkov.

Hustota matriálu: 280g/m2 , 100% zjemnené mikrovlákno.

 

Froté darčeky

Potrebujete vkusný a voňavý darček? Máme pre Vás riešenie. Ponúkame Vám darčekové sady. Ich súčasťou je uterák, alebo osuška a spolu s nimi sú v peknom balení buď sviečky, sviečky s logom alebo soľ do kúpeľa.

 

Ako sa tlačí na froté

Potlačiť správne froté materiál je v podstate tlačové umenie. Na potlač froté uterákov a osušiek sa vo väčšine prípadov používajú upravené sieťotlačové stroje. Pomocou dopravníkov sa naplocho položená nepotlačená osuška potlačí separátnymi farbami, ktoré je následne potrebné stabilizovať v stabilizačnom kúpeli. Príprava veľkých tlačových sietí, ich nastavenie a strata časti produkcie predznamenáva výrobu väčšieho množstva uterákov.

Nevýhodou tejto tlače je to, že miesto potlače je tvrdšie a uterák mäkne až po niekoľkých vypraniach, kedy ale môže dôjsť k strate časti motívu.

Ilustračné video

 

Hitom posledných rokov sa preto stala priama digitálna tlač. Pokiaľ máte pekný motív, alebo reklamu a chcete ju umiestniť na osušku, odporúčame vám digitálnu tlač. Priplaťte si za osušku, ktorá je kvalitná a budú ju radi používať všetci vaši klienti. Reklamná plocha s vašim odkazom bude v tých najlepších rukách.

 

Ukazka potlace

Froté darčekový set

Ukazka potlace

Froté osuška s potlačou

Ukazka potlace

Froté osuška s potlačou

Ukazka potlace

Obliečka na vankúš

Autor článku:

Jaroslav Ichnacak

Obchodný riaditeľ

Jaro je energický a veľmi pracovitý človek s veľkým srdcom. Svoj obchodnícky potenciál a dlhoročné skúsenosti z call centra využíva v našom tíme od roku 2017. Popri práci sa venuje herectvu a svoju schopnosť získať si ľudí oceňujú mnohí klienti. Vie sa dohovoriť anglicky a poľsky.