Otvorili sme pobočku v Prahe!

Zverejnený

Sme hrdí na to, že aj českí klienti, ktorí nám už štyri roky prejavujú dôveru, sa dočkali otvorenia fyzickej kancelárie v Prahe.

 

Našou top prioritou je kvalitný zákaznícky servis. Počas 26 rokov pôsobenia na slovenskom trhu sme si overili, že nevyhnutnou súčasťou našich služieb sú osobné stretnutia. Len osobne sa dajú odprezentovať vzorky, odporučiť potlače a ak je treba aj riešit reklamácie. Jednoducho, chceme pre našich českých klientov rovnaký štandard ako pre tých slovenských.

kancelaria-praha-sketch

  

Ak ste s nami spokojní a máte priateľov, známych v Čechách, ktorým by sme vedeli zlepšiť ich biznis a pomôcť rásť, budeme radi, ak ich nasmerujete na www.sketch.cz. Kancelárie máme v krásnych priestoroch worklounge FORUM KARLÍN, kde sa na vás teší obchodný riaditeľ Štefan Olejník, v príjemnom prostredí a s dobrou kávou.


Autor článku:

Peter Mihál

Riaditeľ

Peter je zakladateľom a riaditeľom spoločnosti. Má dlhoročné skúsenosti nielen s vedením firmy, jeho silnou stránkou je obchod a ekonomika, avšak svoje vie povedať aj v mnohým ďalších oblastiach, ktoré sú dôležité ako pre firmu, tak klientov, ako napríklad marketing či grafický dizajn. Ovláda anglický a nemecký jazyk.